товар гарний, але при оформленні замовлення було вказано вартість доставки 60.00 грн. В реальності за доставку я сплатила 142,00 грн, виявилося, що 60,00 грн, це за оформлення документів якихось... і замовлення було відправлено не на поштомат, як я вказала, а на відділення ( притому, мене навіть не запитали, де мені буде зручніше отримати замовлення)!!!!!
товар гарний, але при оформленні замовлення було вказано вартість доставки 60.00 грн. В реальності за доставку я сплатила 142,00 грн, виявилося, що 60,00 грн, це за оформлення документів якихось... і замовлення було відправлено не на поштомат, як я вказала, а на відділення ( притому, мене навіть не запитали, де мені буде зручніше отримати замовлення)!!!!!
Дякую!!! Все чудово